سم رادیو ملودی شجریان انقلاب صداوسیما

سم: رادیو ملودی شجریان انقلاب صداوسیما استاد شجریان محمدرضا شجریان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بمب کی روش موقتا خنثی شد ، لغو مصاحبه کی‌روش در برنامه 2018

در شرایطی که قرار بود کارلوس کی روش امشب در برنامه 2018 حضور پیدا کند، این اتفاق رخ نداد.

بمب کی روش موقتا خنثی شد ، لغو مصاحبه کی‌روش در برنامه 2018

لغو مصاحبه کی روش در برنامه 2018 / بمب کی روش موقتا خنثی شد

عبارات مهم : ایران

در شرایطی که قرار بود کارلوس کی روش امشب در برنامه 2018 حضور پیدا کند، این اتفاق رخ نداد.

به گزارش ورزش سه، طبق برنامه ریزی های انجام شده است قرار بود امروز کارلوس کی روش به همراه آرین قاسمی مترجم خود در برنامه 2018 حضور پیدا کند و صحبت های جدیدی را راجع به بعضی اتهامات قدیمی که از سوی علی کریمی مطرح شده است بود بدهد و همچنین در صحبت های تازه به ادامه انتقادات خود از برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پرداخته و پاسخ صحبت های تازه او را نیز بدهد.

بمب کی روش موقتا خنثی شد ، لغو مصاحبه کی‌روش در برنامه 2018

این تصمیم ولی با تماس هایی که با سرمربی تیم ملی گرفته شده است وتو شده است و این برنامه که می توانست یک برنامه جنجالی دیگر در فوتبال کشور عزیزمان ایران باشد، روی آنتن نرفت. با این وصف شایعات جدی اطراف بخش دیگری از صحبت های کارلوس کی روش وجود دارد و آن عنوان ادامه کار وی در فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

کی روش قصد داشته در این مصاحبه صحبت هایی را در این باره مطرح کند که با لغو حضور او در تلویزیون این اتفاق رخ نداد و حال باید دید کی روش درباهر ادامه کار در کشور عزیزمان ایران چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا فعالیت های فعلی وی در جهت چانه زنی جهت عقد یک قرارداد بهتر است یا او قصد جدی جهت فاصله گرفتن از فضای فوتبال کشور عزیزمان ایران و تیم ملی دارد.

در شرایطی که قرار بود کارلوس کی روش امشب در برنامه 2018 حضور پیدا کند، این اتفاق رخ نداد.

کی روش که با تیم ملی نتیجه های خوبی گرفته و هواداران فوتبال در کشور عزیزمان ایران در انتظار تمدید قرارداد با وی هستند، شاید از این حربه جهت دریافت امتیازات زیاد و عملی کردن برنامه هایش استفاده کند و در عین حال شاید ممکن است به طور کل برنامه های دیگر در ذهن داشته باشد.

مدیر فدراسیون فوتبال شب گذشته اعلام کرد توافق با کارلوس کی روش جهت شروع دوره تازه هدایت این تیم به وسیله او انجام شده است ولی این خبر تبدیل به یک توافق رسمی میان او و کی روش نشده و باید منتظر اظهار نظر رسمی یا انتشار برگه قرارداد کی روش و فدراسیون بود؛ البته اگر قراردادی امضا شده است باشد.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فوتبال | قرارداد | برنامه ریزی | کارلوس کی روش | سرمربی تیم ملی | سرمربی پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz